Tiana Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Anna  782 332 341

Tiana to piękna suczka o beaglowatej urodzie, oceniana na ok 4-5 lat.
Tiana początkowo jest sunią nieufną i zdystansowaną. Obserwuje człowieka, a gdy już wie, że ktoś nie ma wobec niej złych intencji, okazuje się czułą i spragnioną kontaktu sunią. W grupie jest raczej na uboczu – unika konfliktów, nie wchodzi w nie i ich nie powoduje. Gdy zna kogoś dłużej, wtula się w dłonie, pozwala na głaskanie. Sama podchodzi do człowieka, szuka kontaktu i bliskości. Jest wrażliwą, spokojną i delikatną sunią.
Tiana wraz z resztą rodzeństwa została odebrana interwencyjnie ze złych warunków. Dopiero uczy się chodzić na smyczy. Czasami się zapiera i nie chce iść, żeby za moment za własna decyzja ruszyć żwawo do przodu. Zdecydowanie ma coś z upartego beaglowego charakterku. Z przyjemnością węszyła i sprawdzała teren, na pewno się otworzy i zyska więcej pewności siebie w spokojnym domu.
Szukamy jej domu bez małych dzieci.
W przypadku gdyby miała zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy z psem rezydentem. Jej stosunek do kotów jest nieznany.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top