Tiana LePSIE życie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Anna  782 332 341

Tiana to piękna suczka o beaglowatej urodzie, oceniana na ok 4-5 lat.
Tiana początkowo jest sunią nieufną i zdystansowaną. Obserwuje człowieka, a gdy już wie, że ktoś nie ma wobec niej złych intencji, okazuje się czułą i spragnioną kontaktu sunią. W grupie jest raczej na uboczu – unika konfliktów, nie wchodzi w nie i ich nie powoduje. Gdy zna kogoś dłużej, wtula się w dłonie, pozwala na głaskanie. Sama podchodzi do człowieka, szuka kontaktu i bliskości. Jest wrażliwą, spokojną i delikatną sunią.
Tiana wraz z resztą rodzeństwa została odebrana interwencyjnie ze złych warunków. Dopiero uczy się chodzić na smyczy. Czasami się zapiera i nie chce iść, żeby za moment za własna decyzja ruszyć żwawo do przodu. Zdecydowanie ma coś z upartego beaglowego charakterku. Z przyjemnością węszyła i sprawdzała teren, na pewno się otworzy i zyska więcej pewności siebie w spokojnym domu.
Szukamy jej domu bez małych dzieci.
W przypadku gdyby miała zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy z psem rezydentem. Jej stosunek do kotów jest nieznany.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.