Tito

Tito Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Cześć, nazywam się Tito!
Urodziłem się około sierpnia 2023 roku i już zdążyłem przeżyć całkiem sporo.
Trafiłem do schroniska po wypadku komunikacyjnym, ale nie martwcie się, czuje się coraz lepiej.
Przeszedłem zabieg resekcji głowy i szyjki kości udowej i teraz jestem w trakcie rehabilitacji. Dochodzę do siebie w ekspresowym tempie, co bardzo cieszy wszystkich dookoła! Szukam teraz nowego domu – czy to stałego, czy tymczasowego.
Jeśli zdecydujecie się na dom tymczasowy, Stowarzyszenie LePsie Życie pokryje wszystkie koszty mojego leczenia i rehabilitacji.
Jestem jeszcze psim dzieckiem, dlatego nie do końca jestem nauczony czystości, a Wasze kapcie mogą być dla mnie baaardzo interesujące! Muszę się wszystkiego nauczyć, dlatego szukam cierpliwych Opiekunów. Jestem bardzo energicznym i skocznym psiakiem, który kocha życie i ludzi.
Mimo tego, co przeszedłem, jestem nieustraszony. Uwielbiam kontakt z ludźmi i innymi psiakami. Jestem też strasznym łasuchem, uwielbiam spacerować i bardzo ładnie chodzę na smyczy. Zawsze zwracam uwagę na przewodnika i przychodzę na przytulaski.
Czy ktoś z was mógłby dać mi dom, chociażby tymczasowy? Obiecuję, że wniesę do waszego życia mnóstwo radości i energii!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top