Tokyo

Tokyo Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć, jestem Tokyo! Urodziłem się około 2023/2022 roku, więc jestem jeszcze młodziutkim psiakiem pełnym energii i miłości. Jestem nieśmiały i potrzebuję czasu, aby otworzyć się na nowych ludzi.
Kiedy spotkałem po raz pierwszy wolontariuszy, nieco się wahałem – raz chciałem zbliżyć się, żeby mnie pogłaskali, a raz uciekałem, bo nie byłem pewny ich zamiarów. Ale po chwili zrozumiałem, że są tu, aby mi pomóc i pokazać mi, jak piękny może być świat w towarzystwie ludzi.
Z każdym dniem staję się coraz odważniejszy! Chociaż smycz jest dla mnie czymś nowym, mój nowy właściciel będzie musiał ze mną popracować. Potrzebuję czasu i cierpliwości.
Z charakteru jestem prawie wyżłem. Psiaki w typie tej rasy są bardzo inteligentne, opanowane, czułe i energiczne. Tak i ja świetnie odnajdę się u rodziny aktywnej, świadomej potrzeb psa myśliwskiego. Będę lojalnym pieskiem, gdy tylko się otworzę. Zdaję sobie sprawę, że może być trudno nauczyć mnie chodzenia na smyczy, ponieważ jestem niezwykle ciekawski i łatwo się rozpraszam. Wystarczy, że złapię zapach czegoś interesującego, a zapominam o całym otoczeniu! Psiaki w typie tej rasy mają instynkt pogoni za zwierzyną, który czasami potrafi wziąć górę.
Jeśli szukasz przyjaciela, który wraz z Tobą będzie odkrywał świat, dzieląc się radością i miłością, to ja – Tokyo, jestem gotowy na tę przygodę razem z Tobą!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top