Tola

Tola Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Hej, jestem Tola! Jestem kochanym szczeniakiem-podrostkiem pełnym energii i radości życia. Jeszcze jestem dzieckiem, dlatego wszystkiego trzeba mnie nauczyć, na pewno nie umiem chodzić jeszcze na smyczy, więc też nie jestem nauczona załatwiania się na dworze. Uczę się chodzić na smyczy. Trudno mi zrobić ładne zdjęcia bo wszędzie mnie pełno – jestem zajęta rozdawaniem całusków! Mam ok. 4-5 miesiecy.

Uwielbiam ludzi i moją ulubioną rzeczą w schronisku jest witać wszystkich przy wejściu. Jestem bardzo kontaktowa i lubię być w centrum uwagi. Nie ma dla mnie obcych – wszystkich traktuję z miłością i entuzjazmem.
Ale wiecie co? Mam małą tajemnicę… Czasami pomagam kierownikom w schronisku w “kradzieży” kartek do drukarki! To takie małe psie psoty, które sprawiają, że dni w schronisku są jeszcze bardziej radosne.
Jeśli szukasz towarzyszki pełnej życia i radości, która potrafi sprawić, że nawet najbardziej szary dzień stanie się piękny, to właśnie ja jestem dla Ciebie! Daj mi szansę, a obiecuję, że Twoje serce rozkwitnie w mojej obecności.
Jeśli Tola miałaby być kolejnym psem w domu to konieczny będzie spacer równoległy z psem rezydentem.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym
oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze
wysyłają na maila.

Scroll to Top