Tola

Tola Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun kota  –  Wiktoria  519 743 458

Przedstawiamy Wam naszą uroczą Tolkę – 7-miesięczną kocią księżniczkę, gotową na nowe przygody życia i ocean miłości!

Imię: Tola
Wiek: 7 miesięcy

Charakterystyka: Tola to prawdziwa dama o subtelnym podejściu do przytulanek. Lubi cieszyć się chwilą, ale również szanuje swoją przestrzeń.

Hobby i Zainteresowania: Tola to mistrzyni zabaw, która lubi się przytulać jeśli ma na to ochotę. Ceni sobie również samotne chwile na parapecie, obserwując świat zza okna. Jest gotowa na każdą przygodę, o ile jest ona odpowiednio dostosowana do jej królewskiego gustu!

Stan zdrowia: Tola pokonała zapalenie jelit i teraz cieszy się dobrym zdrowiem. Niemniej jednak, czasami potrzebuje specjalnej troski i leków. Dlatego poszukujemy doświadczonych opiekunów, którzy zatroszczą się o nią z pełnym zaangażowaniem.

Relacje z Innymi: Tola to prawdziwa dyplomatka w świecie kotów. Kocha towarzystwo innych futrzaków i szybko zaprzyjaźnia się z nowymi przyjaciółmi. Jej motto: im więcej przytulania, tym lepiej!

Jeśli czujesz, że możesz być doskonałym partnerem dla Toli w jej kocim życiu, zadzwoń już teraz! Niech Tola odnajdzie swój szczęśliwy dom, gdzie będzie mogła cieszyć się życiem!

Dziękujemy za rozważenie adopcji Toli – ona już nie może doczekać się swojego wyjątkowego towarzysza na zawsze!

Szukamy dobrych, kochających I odpowiedzialnych opiekunów oraz domu niewychodzącego.

Scroll to Top