Toro

Toro Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Toro to uroczy ok. 2-letni psie w typie labradora, który obecnie mieszka w naszym schronisku, a my szukamy dla niego domu pełnego miłości i zrozumienia jego psiego charakteru.
Jeżeli szukają Państwo “niańki” dla dzieci to Toro na pewno nie jest tym psiakiem. Sam potrzebuje opiekuna, który pomoże mu złapać dobry rytm.

Toro to prawdziwy energetyk z charakterystycznym urokiem labradora. Na spacerze możecie zauważyć, że ciągnie nieco na smyczy, ale po chwili reaguje na komendy i zaczyna dostosowywać się do waszych ruchów.
Jest to pies o ogromnym sercu, gotowy na codzienną dawkę zabawy, treningu i aktywności fizycznej. Toro czasami zachowuje się jak dzieciak, ma spory potencjał do ułożenia się i stworzenia silnej więzi z odpowiedzialnym właścicielem.
W trakcie spaceru Toro reaguje na komendy, zwłaszcza gdy pojawia się inny pies. W takich momentach krótko łapiemy smycz, mówimy mu “nie wolno” i następnie stanowczo dajemy komendę “idziemy”, co pomaga mu się uspokoić. W lesie Toro potrafi się skoncentrować, węszyć i cieszyć się otoczeniem.
Toro to psiak, który potrzebuje domu świadomego, gotowego na zaangażowanie, codzienne treningi, powtarzalność i długie spacery. Jest bardzo kochany i domaga się głasków.Toro potrzebuje wyciszenia, nie podkręcenia jego emocji dlatego szuka domu bez małych dzieci, w spokojnej okolicy.
Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie, Toro czeka na Ciebie!
Skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym, jeśli chciałbyś poznać Toro osobiście i dać mu szansę na szczęśliwe życie w kochającym domu.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym
oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze
wysyłają na maila.

Scroll to Top