Tusia

Tusia Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Cześć! Jestem Tusia, mała/mniejszo-średnia suczka w wieku około roku, która szuka swojego kochającego domu. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jestem trochę wycofana, ale chętnie biorę paróweczki – przez żołądek do serca możemy nawiązać relację!
Nie potrafię jeszcze chodzić na smyczy, ale w spokojniejszych warunkach niż te schroniskowe na pewno szybko się nauczę, bo jestem młodziutka i pełna chęci do nauki. Pozwalam się wziąć na ręce, co może być pomocne, gdy będę potrzebowała wsparcia i poczucia bezpieczeństwa.
Akceptuję inne psy i chętnie się z nimi bawię. Szukam domu, w którym będę mogła rozwijać się w spokojnym otoczeniu i zyskać pewność siebie.
Jeśli szukasz delikatnej i kochanej towarzyszki, która potrzebuje trochę cierpliwości i miłości, aby się otworzyć, to ja jestem idealnym wyborem! Chętnie spędzę z Tobą czas, ucząc się nowych rzeczy i ciesząc się Twoją obecnością.
Jeśli chcesz dać mi szansę na nowe, pełne miłości życie, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby znaleźć moją nową rodzinę i zacząć wspólne, szczęśliwe życie!

 

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top