Usia

Usia Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Jestem Usia – swoje imię zawdzięczam niesamowitym uszom:) Najpierw wchodzą uszy, potem ja:)
Jestem małą suczką, trochę jak jamnik, może bardziej jak corgi. Podobno mam ok. 2-3 lat.
Na razie się stresuję gdy spaceruję na smyczy, wsparciem jest dla mnie kolega z kojca więc chętnie zamieszkam w domu z towarzyskim psem rezydentem jednak nie jest to warunek konieczny. Chętnie zamieszkam jednak w spokojnej okolicy gdzie będę się mogła nauczyć spacerowania na smyczy.
Daję się bez problemu wziąć na rączki, lubię być głaskana – zabawnie merdam wtedy kuperkiem i ogonkiem – wywołuję uśmiech na twarzy:)
Bardzo szukam wsparcia w człowieku, gdy tylko się przy mnie zatrzyma i usiądzie to chowam się między nogi. Szukam schronienia.
Szukam kochającej i pełnej zrozumienia rodziny, bez małych dzieci, ponieważ ich szybkie ruchy oraz energiczne dźwięki mogą spowodować, że będę się bać jeszcze bardziej. Będzie mi łatwiej otworzyć się w spokojnym domu (lub oczywiście w mieszkaniu), który da mi czas, żebym mogła się otworzyć i pokazać wewnętrzne piękno.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top