Uszatek

Uszatek Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Poznaj Uszatka! To uroczy pies w wieku 9-10 lat, który przyjechał do schroniska bardzo wychudzony. Delikatnie drepcze, czasem zastyga, ale daje się wziąć na ręce. Potrzebuje cierpliwości i opieki, ale ma wielkie serce.

Imię: Uszatek
Wiek: 9-10 lat
Rasa: Mieszaniec
Zdrowie: Miał badania krwi, dostaje leki na tarczycę, ogólnie w dobrym stanie, poza tarczycą, która jest już pod kontrola reszta badań w normie

Uszatek to psiak, który stracił dom na jesień życia, a mimo to ma otwarte serce. Jego delikatność i wychudzenie wymagają cierpliwej opieki i zrozumienia. Choć czasem zastyga, gdyż jest trochę osłabiony oraz wystraszony, można go wziąć na ręce i zapewnić mu bezpieczeństwo. Pod czuła opieką pracowników i wolontariuszy powoli odzyskuje siły, jednak schronisko to nie dom.

Mimo swojego wieku, Uszatek jest otwarty na nowe doświadczenia i chętnie zaakceptuje nowego opiekuna. Regularnie otrzymuje leki na tarczycę, a jego ogólny stan zdrowia jest stabilny.

Jeśli czujesz, że Twój dom mógłby być bezpiecznym azylem dla delikatnego Uszatka, skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie. Chętnie podzielimy się więcej informacji i pomożemy w procesie adopcji.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top