Vienna

Vienna Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Ewa  504 904 687

Jeśli chcesz być świadkiem jak z wolna rozkwita miłość, jak tworzy się nić zaufania… Jeśli drzemią w Tobie pokłady empatii i cierpliwości to Vienna jest sunią, która czeka właśnie na Ciebie…
Vienna to mała, delikatna sunia która trafiła do schroniska około 2 lata temu, została znaleziona w lesie. Była przerażona miejscem w którym się znalazła – bała się człowieka, bała się wszystkiego… Pomimo ogromnego lęku sunia powoli zaczęła się przełamywać, oswajać z obecnością człowieka, oswajać z obrożą, smyczą aż wreszcie pozwoliła zabrać się na spacerek.
Aktualnie na widok człowieka radośnie bije jej serduszko, oczka błyszczą a ogonkiem merda w każdą stronę. Vienna ma w sobie bowiem ogromne dążenie do kontaktu z człowiekiem, jednak lęk przed dotykiem tkwi w niej nadal. Dlatego ta malutka sunia bardzo potrzebuje wyrozumiałej rodziny oraz spokojnego domu, domu w którym pozna co to miłość i bezpieczeństwo. Idealny będzie dom bez malutkich dzieci, których szybkie ruchy i wysokie dźwięki mogłyby Viennę wystraszyć.
Spokojne otoczenie i codzienny kontakt z człowiekiem – tego Vienna potrzebuje najbardziej aby zrozumieć że świat jest dobry i bezpieczny. Spokojny, zrównoważony psiak rezydent na pewno pomógłby w tym procesie, pokazałby, że ludzie potrafią być dobrzy i że można im ufać. Obecnie Vienna pozwala się zapiąć na smycz i bardzo chętnie spaceruje, najlepiej w towarzystwie psiego kolegi z kojca.
Jeśli chciałbyś poznać tą niewielką, wyjątkową sunię o cudnie miękkiej sierści i stojących wilczych uszkach to Vienna zaprasza Cię na spacerek zapoznawczy.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top