Vito

Vito Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Cześć! Jestem Vito i szukam swojego domu!
Jestem typowym psiakiem z charakterem myśliwskim – uwielbiam węszyć, badać otoczenie i odkrywać każdy zakamarek. Mam oko do szczegółów i nie boję się wyzwań, nawet jeśli oznaczają one wchodzenie w najgęstsze chaszcze.
Lubię towarzystwo i jestem przyjazny, choć czasami potrzebuję swojej przestrzeni. Gdy ktoś zbyt długo wpatruje się we mnie, mogę delikatnie zakomunikować, że to dla mnie trochę za dużo. To tylko moja subtelna forma wyrażania swoich potrzeb.

Mam oko do detali i jestem bardzo czujny, co czyni mnie doskonałym towarzyszem dla kogoś, kto docenia czujność i lojalność. Gdy tylko poznasz mnie bliżej, zobaczysz, że mam wiele do zaoferowania. Może jesteśmy dla siebie stworzeni?
Czekam z niecierpliwością na możliwość spotkania z Tobą i na wspólne odkrywanie świata. Czy chcesz mnie poznać bliżej? Jestem tutaj, gotowy na nową przygodę!


Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top