Vivienne

Vivienne Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun kota  –  Hania  502 958 311

Szukamy wyjątkowych ludzi, którzy przyjmą do swojego domu niezwykłą Vivienne – dziewczynkę o urodzie, która kradnie serca na pierwszy rzut oka! Vivienne to 3-4-letnia piękność, która skrywa w sobie dziką duszę, ale zdecydowanie potrzebuje trochę ludzkiej magii, aby otworzyć swoje serce na nowe przygody.

Niestety, Vivienne to trochę dziki kotek, który obecnie jeszcze nie uznaje zmysłowego świata dotyku. Nie daje się brać na rączki, ale to nie znaczy, że jest nie do oswojenia! Potrzebuje opieki troskliwych ludzi, gotowych pracować nad tym, aby z czasem przemienić jej dziką duszę w dziką radość z bycia członkiem rodziny.

Jej niezwykła uroda jest jak tajemnicza dzika róży, która potrzebuje tylko odpowiedniego ogrodnika, aby rozkwitła w pełni. Jeśli masz w sobie odrobinę cierpliwości i dużo miłości, Vivienne z pewnością odwdzięczy się swoim unikalnym urokiem.

Przyjmij wyzwanie! Vivienne czeka na tę jedyną, wyjątkową rodzinę, która zrobi wszystko, aby odkryć skarby ukryte w jej dzikiej, kociej duszy. Skontaktuj się z nami już dziś i weź udział w przygodzie życia!

Scroll to Top