Vouga

Vouga Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Vouga jest młoda suczka w wieku ok 3-4 lat.
Jest “większym-średniakiem” – waży ok 20kg.

Vouga przyjechała do schroniska po wypadku komunikacyjnym, miała złamaną nogę oraz poparzony bok. Niestety łapki nie udało się uratować, pomimo wielu dni walki o nią, musiała zostać amputowana. Poparzony bok także jest już wygojony. Nie przyjmuje już żadnych leków.

Przyjechała do schroniska bardzo ztraumatyzowana po wypadku, w silnym stresie, bardzo bólowa – na początku była bardzo zdystansowana w stosunku do ludzi, jednak im lepiej się czuła, tym bardziej otwierała się na kontakt z człowiekiem. Aktualnie jest już kochanym przytulasem, pragnącym kontaktu z człowiekiem gdy już trochę go pozna i zaufa. Uwielbia być głaskana przez osoby, które już chociaż troszkę zna. Świetnie sobie radzi na trzech łapkach, bardzo dobrze się porusza.

Szukamy jej domu bez małych dzieci oraz bez innych psów. Jej reakcja na koty jest neutralna. Może zamieszkać w domu lub w mieszkaniu – jednak w tej drugiej sytuacji koniecznym warunkiem będzie albo winda albo mieszkania na parterze. Wiele schodów do pokonania może być dla Vougi problematyczne w codziennym życiu.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top