Wenus

Wenus Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Wenus to piękna i cudowna sunia w typie owczarka niemieckiego. Szacujemy, że może mieć około 3-4 lat. Łagodna i przyjacielska. Zabiega o uwagę osoby, z którą spaceruje, co pokazuje że może nastąpić szybkie nawiązanie więzi z przyszłym opiekunem. Kochana słodzinka, która uwielbia ludzi.

W boksie jest dobrze zakolegowana z współtowarzyszem. Jest wręcz wpatrzona w niego jak w obrazek. Wenus ładnie chodzi na smyczy, jest aktywna, ale nie ma problemu z jej opanowaniem na spacerach. Tak jak widać na zdjęciach bardzo lgnie do człowieka i potrzebuje kontaktu z nim, jest niesamowitym przytulaskiem.

Na pewno w nowym domu będzie potrzebowała odpowiedniej dawki ruchu. To typowy psiak polecany dla miłośników owczarkowych piękności. Psiak rodzinny, kochany, wierny. Tylko zakochać się i dzwonić w sprawie adopcji.
Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top