Wifi

Wifi Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Wifi to młodziutki pies (około 3-4 lata) o niedużej wielkości. Jak widać na zdjęciach jest uroczym przystojniakiem z słodkim pyszczkiem. Jego charakterystyczną cechą jest lśniąca, ruda sierść.

Wifi to idealny pies-kanapowiec. Jest bardzo zrównoważony i spokojny. Na spacerach na początku jest ostrożny i nieśmiały, potrzebuje wsparcia człowieka jako przewodnika. Preferuje spacery bez większych szaleństw, uwielbia eksplorować teren i węszyć. Jest wielkim miłośnikiem smaczków i paróweczek, nie będzie Cię oceniał gdy otworzysz lodówkę w środku nocy, tylko jadł razem z Tobą.

Kto ma ochotę na połączenie bez limitów miłości z naszym Wifi?

Jakiego domu szukamy?
Spokojnego, u dobrych, kochających i odpowiedzialnych ludzi. Takich, którzy przytulą go do serca i pokochają za to, jaki jest. Odwdzięczy się całym sobą.

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top