Winter

Winter Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Cześć, jestem Winter! Pochodzę z północy, wolontariusze mówią, że urodziłem się na przełomie 2020/2021 roku. Chciałbym opowiedzieć trochę o sobie, bo jestem wyjątkowy. Otóż, bardzo lubię wyrażać siebie wokalnie – moje psie pieśni mogą rozśmieszyć każdego! A co do przytulanek, to jestem ekspertem – uwielbiam się przytulać i dawać miłość!
Nie przepadam za innymi psami, wolę być jedynym królem w domu. Ale chodzenie na smyczy to już inna historia – tutaj prezentuję się naprawdę świetnie! Spacerowanie jest moją pasją, choć czasami mogę być trochę niezainteresowany towarzystwem człowieka na spacerze – po prostu lubię kontemplować świat dookoła.

Jestem w typie rasy łajki zachodniosyberyjskiej, takie psiaki jak ja uwielbiają zabawę i wszelkie aktywności fizyczne. Są niezwykle inteligentne i energiczne, co sprawia, że musimy mieć zapewnione odpowiednie zajęcia umysłowe. Znudzeni i pozostawieni sami sobie możemy stać się nieco niszczycielskie i głośne.

Mimo moich małych kaprysów, obiecuje, że jestem przeuroczy i pełen energii! Jeśli szukasz towarzysza do wspólnych spacerów i miłych wieczorów na kanapie, to jestem idealnym kandydatem!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top