Wróbelek

Wróbelek Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Dominik  697 198 150

Mam na imię Wróbelek.
Jestem starszym psim panem – mam około 9 lat, jednak werwy może mi pozazdrościć niejeden podrostek. 🙂
Jestem pieskiem małej wielkości, o charakterystycznym łaciatym umaszczeniu.

Jestem dziarskim i radosnym pieskiem – czerpię z życia pełnymi garściami. Uwielbiam spacerki – szczególnie te na łonie natury, gdzie otacza mnie mnóstwo ciekawych zapachów. Nie widzę, jednak wytężam pozostałe zmysły. Chodzę na smyczy bardzo sprawnie, czasem tylko potrzebuję małej asekuracji opiekuna podczas omijania przeszkód lub poruszania się w trudniejszym terenie. Jestem pieskiem łagodnym, przyjaznym i otwartym – chętnie zawieram nowe znajomości i przyjaźnie. Akceptuję inne psy i koty, w razie gdybym miał być kolejnym psem w domu, konieczny byłby spacer równoległy, aby sprawdzić wzajemne reakcje moje i psa rezydenta.

Szukam dobrych, kochających i odpowiedzialnych właścicieli. W grę wchodzi dom stały lub tymczasowy. Jestem pod opieką weterynarza-okulisty.
Bardzo chciałbym, by ktoś pokochał mnie takim, jaki jestem – może i nie patrzę oczkami, ale sercem…i jeśli kocham, to całym sobą.

Przeszedłem już zabieg usunięcia lewego oka, które bardziej mi dokuczało.

 Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top