Yoda

Yoda Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  – 
Martyna  661 904 111

Proszę Państwa oto Yoda,
Yoda chętnie Państwu łapkę poda.
Jeszcze chętniej zrobi “siad” gdy tylko się go o to poprosi, zwłaszcz a gdy na horyzoncie są psie smakołyki. Yoda jest ok. 3 letnim bardzo mądrym psiakiem, szybko się uczy, widzimy w nim spory potencjał. Widać w nim jeszcze sporo młodzieńczej, pozytywnej energii, ale jednocześnie ma zrównoważone, spokojne usposobienie, bardzo chętnie spaceruje, eksploruje teren – a najbardziej ceni sobie towarzystwo człowieka. Lubi się wtulić pyszczkiem w człowieka, sprawdza czy wszyscy jego opiekunowie na pewno są blisko. Gdy przewodnik się zatrzymuje, Yoda robi to samo. Jest dużym psiakiem, waży ok 35 kg.

Grzecznie zachowuje się u weterynarza i ładnie jeździ samochodem – a wiemy to bo już parę takich wycieczek odbył. Yoda trafił do nas po wypadku komunikacyjnym, jego łapka była złamana z przemieszczeniem. Obecnie znajduje się w niej jeszcze gwóźdź stabilizacyjny – to właśnie ta wypukłość, którą widać na jego ogolonej łapce. Ma on za zadanie być “oparciem” dla zrastającej się kości. Yoda bardzo ładnie spaceruje, trochę utyka, ale nie przeszkadza mu to jednak zupełnie w codziennym funkcjonowaniu. Może już śmigać do nowego domku, takiego na zawsze! Jego opiekunka adopcyjna chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące łapki oraz samej adopcji.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top