Żaba

Żaba Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Psiemka! Jestem Żaba, młoda suczka urodzona około 2023 roku, która przeżywa życie na całego! Po wyjściu z kojca, jestem jak wir, biegnę przed siebie, próbując wyciągnąć garść radości ze wszystkiego, co spotykam na swojej drodze. Chcę być wszędzie! Chcę bawić się, węszyć, spacerować, a czasem nawet naszczekać na kogoś – choć to może nieco zbyt gwałtowne powitanie! Moje reakcje wynikają z nadmiernej ekscytacji wszystkim.
Choć czasem jestem, jak wirujące tornado, to w sercu mam mnóstwo miłości i entuzjazmu do życia. Kocham ludzi, chociaż czasem mogę być nieco nieufna wobec tych nowych. Ale wystarczy chwila, a już jestem gotowa na przytulanie i rozdawanie buziaków!
Jestem jednym z tych psów, które potrzebują nakierowania. Nie panuję nad swoją enegrią i emocjami, mam też problem z odpoczywaniem. Chociaż lubię wszelkie formy aktywności, to szukam opiekuna, który pomoże mi opanować emocje i odkryć spokojniejszą stronę życia. Ale jedno jest pewne – jestem przeuroczą towarzyszką, gotową na każdą przygodę i pełną miłości do tych, którzy mnie pokochają!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym
oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze
wysyłają na maila.

Scroll to Top