Ziutek

Ziutek Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Cześć! Jestem Ziutek, średnio-mniejszy psiak w wieku około 3 lat. Choć mam siwawy pyszczek, moje zęby są bielutkie, co wskazuje na mój młody wiek. Szukam kochającego domu, gdzie będę mógł spędzać szczęśliwe dni.
Jestem grzeczny i spokojny, a na smyczy chodzę ładnie, bez ciągnięcia. Bez problemu daję się zapiąć na smycz i założyć szelki. Czasami bywam trochę nieśmiały, ale bardzo lubię, gdy się mnie głaszcze.
Na inne pieski raczej nie reaguję, co sprawia, że jestem idealnym towarzyszem na spacery. Chętnie eksploruję teren i jestem ciekawy otoczenia. Polecam się na wspólne spacerki, które na pewno sprawią nam wiele radości!
Jeśli szukasz spokojnego i ciekawskiego towarzysza, który wniesie do Twojego życia mnóstwo ciepła i radości, to ja jestem idealnym wyborem! Chętnie spędzę z Tobą czas, poznając nowe miejsca i ciesząc się Twoją obecnością.
Jeśli chcesz dać mi szansę na nowe, pełne miłości życie, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby znaleźć moją nową rodzinę i zacząć wspólne, szczęśliwe życie!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top