Zośka

Zośka Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Psiemka! Jestem Zośka, piękna suczka o średniej wielkości i serdecznej duszy. Urodziłam się około 2023 roku, a moje życie przepełnione jest radością i energią. Mam w sobie wiele miłości do ludzi i zawsze staram się okazywać towarzystwo i wdzięczność wszystkim wokół. Uwielbiam być w centrum uwagi i cieszyć się bliskością ludzi.
Niestety, nie przepadam za innymi psami. Kiedy zauważam inne psy, zaczynam się nakręcać i mogę reagować na nie nerwowo. Wiem, że to zachowanie wymaga pracy i cierpliwości nowego opiekuna, abyśmy mogli nad tym razem popracować i osiągnąć postępy..
Jestem bardzo aktywnym psem i uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu. Poranne treningi i długie spacery są dla mnie prawdziwą przyjemnością, ponieważ lubię się wyszaleć i oddać się radosnej zabawie. Szukam domu, gdzie będę mogła być częścią aktywnej rodziny, która będzie miała czas i chęci, aby się mną zająć i zapewnić mi odpowiednią ilość ruchu i aktywności.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top