przezimowanie edycja 3 stowarzyszenie lepsie życie schronisko miedary

💚  Kochani!  💚

Jako że Jesień w pełni, śpieszymy do Was z informacją na temat naszej nowej akcji dla naszych podopiecznych! Przedstawiamy “PRZEZIMUJ PSIAKA BEZDOMNIAKA EDYCJA 3” – czyli Jesienią znajdź swojego przyjaciela” ✨ Zachęcamy do zapoznania się z galerią wybranych przez nas 6 psiaków, które już jakiś czas szukają swoich domków! Może któryś z nich czeka właśnie na Ciebie? 🥰
Sugar Mam około 8 lat. Jestem uroczym starszym Panem średniej wielkości. jestem w schronisku miedary

Sugar


Mam około 8 lat. Jestem uroczym starszym Panem średniej wielkości. Uwielbiam spacery, ładnie chodzę na smyczy. Kocham ludzi oraz zabawę, mam nadzieję, że kiedyś ktoś mnie pokocha i nie będę musiał już tkwić w schronisku. Jestem przyjazny, łagodny i wrażliwy. Może to właśnie Ty się we mnie zakochasz?

TEL: 661 904 111

na czym polega akcja przezimowania

 Jestem około 7 letnim, malutkim szarym psiakiem. Nie odnajduję się w schroniskowych realiach. Jestem wystraszony, ostrożny, zdystansowany. Na początku się boję, ale po chwili nieśmiało merdam ogonkiem, w domu na pewno się otworzę. Chciałbym żeby ktoś mnie pokochał i żebym nie musiał wracać do schroniskowego kojca po spacerze…
TEL: 661 904 11

irysek przezimuj psiaka bezdomniaka edycja trzecia

Mam około 4 lata i jestem średniej wielkości terrierkowatym, kosmatym psiakiem. Niestety moja sierści nie uchroni mnie przed zimnem, a zima zbliża się wielkimi krokami. Moja sierść nie jest ani gruba, ani gęsta. Betonowy kojec i wyściełana słomą buda to za mało aby się ogrzać. Tak strasznie boję się zimowego chłodu 😞 A jaki jestem ? Typowo terrierkowaty – ciekaw świata, bystry i radosny. Największą frajdę sprawiają mi spacery, uwielbiam poznawać nowe miejsca. Potrzebuję też chwili, aby kogoś dobrze poznać, zaufać … Proszę, podaruj mi ciepły kącik, uratuj przed zimą.
TEL: 500 763 054

rafiki przezimuj psiaka bezdomniaka edycja trzecia

rafiki

Jestem małym, przestraszonym psim seniorkiem. Do schroniska trafiłem tego lata zabrany z bardzo złych warunków.. moje pazurki były wykręcone na wszystkie strony co utrudniało mi chodzenie, a moje zęby były w opłakanym stanie.. każdy posiłek sprawiał mi ból. Po wizycie u weterynarza czuje się o wiele lepiej ❤️ Niestety czuję się jakbym był niewidoczny… proszę pokaz mi, że zasługuję na uwagę i miłość. Jestem spokojnym, troszkę wycofanym pieskiem, ale w dobrym, ciepłym miejscu szybko się otworzę. Nie szukam zwady, akceptuję inne pieski. Nie pozwól bym nadal był niewidoczny..
TEL: 661 904 111

lopez przezimuj psiaka bezdomniaa edycja 3

Jestem około 6letnim, rudym, średniej wielkości kundelkiem. Nie wiem dlaczego trafiłem do schroniska, czuję się wystraszony i zahukany.. Jestem przyjazny, kocham spacerować. Jestem bardzo spokojnym, grzecznym pieskiem. Subtelnie nadstawiam się do głaskania, subtelnie przytulam, tak bardzo chciałbym mieć dom… Na spacerze raczej ignoruję inne psy, choć w kojcu kłóciłem się z koleżanką o jedzenie. Lepiej, żebym był jedynym psem w domu.
TEL: 731 108 918

merlin przezimuj psiaka bezdomniaka edycja 3

 Jestem starszym psiakiem, który na starość trafił do schroniska. Byłem brudny i zaniedbany, a na szyi wisiał mi ogromny guz. Zostałem zbadany, pobrano mi krew, a wyniki były na tyle dobre by wykonać operację usunięcia guza wielkości piłki tenisowej! Dziś po operacji odrosło mi już nawet futerko, a ja sam czuje się świetnie i marze o własnym, ciepłym domku gdzie będę mógł wieść spokojne, pieskie życie!
TEL: 661 904 111

popcorn przezimuj psiaka bezdomniaka edycja 3

 Jestem średniej wielkości kundelkiem w wieku około 3 lat. W schroniskowym kojcu przebywam już zbyt długo i nie odnajduję się w tych trudnych realiach. Jestem poczciwym pieskiem, który aż się trzęsie z emocji, gdy tylko otrzyma nutkę uwagi…bardzo kocham głaski, wtulam się w nogi człowieka szukając wsparcia i akceptacji. Ładnie chodzę na smyczy, potrzebuję wyrozumiałego, spokojnego domu, który pomoże odbudować mi poczucie bezpieczeństwa.
TEL: 885 800 821

rudolf czerwono nosy przezimuj psiaka bezdomniaka edycja 3

Jestem psem w średnim wieku, sporych rozmiarów choć drobną budową. Bardzo lubię ludzi, uwielbiam się przytulać, podawać łapę, domagam się głaskania i drapania po pleckach. Nie podoba mi się w schronisku, kocham spacery i kontakt z człowiekiem. W schronisku gaśnie moja radość, dlatego bardzo potrzebuje domu.
TEL: 731 108 918

zgredek przezimuj psiaka bezdomniaka edycja 3 schronisko miedary

zgredek

 Jestem starszym, wycofanym psiakiem. Boję się chodzić na smyczy, moje życie nie było usłane różami, bardzo dostałem po tyłku.. tak na prawdę nigdy nie zaznałem miłości. Najlepszy dla mnie byłby dom z kawałkiem ogródka i ciepłym kącikiem. Proszę pozwól mi u siebie przezimować, może odmienisz mój smutny los.
TEL: 661 904 111

pola i tobiś przezimuj psiaka bezdomniaka edycja 3 schronisko miedary

Pola i Tobiś

Jesteśmy przyszywaną kocią rodzinką, to znaczy mamcia Pola po odchowaniu swoich kociątek przyjęła mnie jak własne dziecko! Ja, Tobiś mam około 3 miesiące i tak bardzo chciałbym się bawić! Mamcia Pola ma około 4 lata i chciałaby mnie dobrze wychować, ale wiecie jak to jest jak się jest brzdącem! Może podarujesz nam ciepły domek? Razem na pewno będziemy się świetnie bawić!

TEL 531 632 977

Scroll to Top